Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zapoznaj się z dostępnymi zamkami elektronicznymi Więcej informacji ▼

KLAMKI ELEKTRONICZNE NA KOD I KARTĘ 

Elektroniczne zamki na PIN i kartę to świetne rozwiązania tam gdzie stosowanie klucza jest niewygodne , istnieje ryzyko zagubienia lub trzeba dodać dostęp dla wielu osób na określony czas po czym zmienić dostępy / kody.

W przypadku konieczności zastosowania szczególnych zabezpieczeń, zamiast użycia standardowej klamki do drzwi polecamy zamki elektroniczne, które otwierane są za pomocą generowanego kodu PIN lub za pomocą karty / breloka zbliżeniowego.

Poniżej prezentujemy rozwiązania różnych producentów różniące się od siebie funkcjonalnościami :

NA KOD I KARTĘ - to proste i tanie rozwiązania świetne spisujące się przy zabezpieczaniu  biur , sal konferencyjnych ,  magazynków i wielu innych pomieszczeń. Najlepiej sprawdzają się przy stacjonarnym użytkowaniu - nadawanie / usuwanie uprawnień odbywa się tylko przy klamce.

DO WYNAJMU -  to również rozwiązania niewygórowane cenowo ale z jedną najważniejszą funkcjonalnością : mają możliwość zdalnego nadawania kodów na określony czas . Dla wszystkich zarządzających obiektami w krótkim i długim terminie wynajmu takie rozwiązanie to REWELACJA  - oszczędność czasu i pieniędzy

Dla szukających produktu  premium polecamy EVVA Airkey które również posiada możliwość zdalnego nadawania dostępów a jest rozwiązniem kompleksowym do domu i firmy. 

Więcej szczegółów w kartach produktowych konkretnych rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl