Czas realizacji

CZAS - Czy znasz coś cenniejszego?? My też nie

Ceniąc więc nasz wspólny czas gwarantujemy Tobie że zaraz po otrzymaniu zamówienia wdrażamy je niezwłocznie do realizacji. 

Okres realizacji jest wpisany przy większości naszych produktów w pewnych widełkach. Wynika to z faktu że większość naszych produktów to rozwiązania nieprefabrykowane i wykonywane pod specjalne życzenie i wymogi zamawiającego - czyli Twoje. W związku z powyższym musimy je zaprojektować , złożyć z odpowiednich komponentów i naciąć klucze. Niektóre rozwiązania natomiast musimy zamówić żeby zostały zrealizowane pod Twoje potrzeby bezpośrednio u naszych kontrahentów w Niemczech , Austrii lub innym Europejskim kraju.

Dziś logistyka przebiega bardzo sprawnie ale jest potrzebny CZAS żeby stworzyć dobre i dedykowane pod Twoje potrzeby i Twoje zamówienie rozwiązania. System na 100wkładek w 2dni ? Z nami to możliwe ale zależy to od wielu czynników - niewykluczone również że proces potrwa 3-15dni roboczych. 

Jeżeli masz więc jakiekolwiek wątpliwości dotyczące czasu realizacji prześlij do nas zapytanie produktowe na email sklep@systemkluczowy.pl lub zadzwoń 601635979 - udzielimy Tobie dokładnych informacji dotyczących możliwości realizacyjnych i terminowych produktów które Ciebie interesują. Zaproponujemy być może lepsze i szybsze rozwiązanie  - a może Takie na które poczekasz nieco dłużej ale finalnie będziesz o wiele bardziej zadowolony i o wiele bezpieczniejszy..

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl